• شماره تماس: 26405898 | 22901979
  • ایمیل ما: Sales@chehelsoton-panjere.com
 

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای به دلیل زیبایی ظاهری و انعکاس نور گزینه مناسبی است برای استفاده در ساختمان هایی با معماری مدرن است. به دلیل شفایت شیشه های به کار رفته در نرده های شیشه این نوع نرده مناسب برای اجرا در راه پله ها و فضاهایی است که نور محیط در آن ها اهمیت دارد. شیشه های به کار رفته در نرده های شیشه ای از نوع سکریت شده و یا لمینت می باشد. شیشه علاوه بر شفافیت ظاهری استحکام مناسبی در برابر فشار و ضربه دارد که با این خصوصیات اجرای نرده شیشه ای از امنیت بالایی برخوردار است. انواع نرده شیشه ای که در راه پله و بالکن استفاده می شود عبارتند از نرده شیشه ای فیکس پوینت ، نرده شیشه ای اکسپوز ، نرده شیشه ای اسپیگت ، نرده شیشه ای ریلی یا رو کار. شرکت درب و پنجره دوجداره چهلستون  این تضمین را به شما مشتریان عزیز می دهد که کیفیت نرده های شیشه ای اجرا شده توسط این مجموعه بسیار بالا بوده و با ارائه مدل های متنوع و بروز نرده های شیشه ای قیمتی رقباتی را به شما عرضه کند.

 نرده و حفاظ شیشه ای بالکن

حفاظ شیشه ای بالکن و تراس باید حداقل تا ارتفاع ۱۱۰ سانتیمتر را پوشش دهد. جهت حفظ ایمنی در اجرای این مدل نرده شیشه حتما باید از شیشه های سکوریت و لمینت شده استفاده شود. ضخامت شیشه های به کار رفته در نرده بالکن با توجه به سیستمی که شیشه به وسیله آن مهار می شود بین ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر می باشد. رایج ترین مدل حفاظ شیشه ای بالکن که نرده شیشه ای مدل با پایه و یراق شیشه خور است که در ین مدل از المان های عمودی آلومینیومی  در مقاطع گرد و چهار گوش به عنوان ستون و پایه مهار کننده جام های شیشه ای استفاده می شود که این ستون ها به وسیله یراق مخصوص آلومینیومی که با نام یراق شیشه خور یا بست شیشه گیر معروف است وظیفه نگهداری و مهار وزن جام های شیشه ی را دارند.

مدل دیگری که در حفاظ شیشه ای بالکن ها استفاده می شود به نام نرده شیشه ای فیکس پوینت شناخته می شود. این مدل نرده شیشه ای به وسیله سوراخ هایی که در قسمت پایینی شیشه ها تعبیه شده توسط یراق استیل ضد زنگ اسپایدری به نام فیکس چر به کناره بالکن یا تراس متصل می شود. در این مدل نرده شیشه ای هیچ گونه پایه عمودی دیده نمی شود و تنها خود جام های شیشه وظیفه گاردهای امنیتی را برعهده دارند . این مدل در واقع به صورت چهار یا شش عدد یراق دکمه ای شکل که شیشه را به سازه نما متصل می کنند دیده می شود.شیشه به کار رفته حتما باید سکوریت و لمینت باشد.

نرده شیشه‌ای جلوبالکن

نرده_شیشه‌ای جلو بالکن، امکانی برای ایجاد فضایی مدرن برای نمای ساختمان است که امنیت و زیبایی #نما را تامین می‌کند که در نوع نصب و نما، متفاوت هستند برخی از انواع نرده‌ها عبارتند از؛
نرده شیشه‌ای با پایه اسپیگوت: که پایه‌هایی آلومینیومی و استیل روی زمین نصب می‌شود که نرده‌ها روی آن نصب می‌شود.
نرده شیشه‌ای فیکس‌پونیت: در این نوع نرده اتصال از کنار یا لبه دیوار اتفاق می‌افتد و اتصالات دکمه‌ای شکل در سوراخ‌های تعبیه شده، نصب می‌شوند.
نرده اکسپوز روکار و دفنی: نرده شیشه‌ای روکار با اتصال پروفیل شیاردار آلومینیومی و هندریل آلومینیوم روی شیشه، نصب می‌شود.
در نرده‌های دفنی باید مراحل نصب پایه آلومینیومی قبل از اجرای عملیات کف‌سازی و سنگ‌کاری، نصب شوند.

نرده شیشه‌ای جلوی پنجره

یکی از راهکارهای ایجاد امنیت و زیبایی پنجره در ساختمان استفاده از نرده شیشه‌ای جلو پنجره است که امکانات متنوعی برای ساختمان دارد؛
امکان عبور حداکثری نور را فراهم می‌کند.
نمایی زیبا برای ساختمان ایجاد می‌کند.
با استفاده از شیشه لمینیت و سکوریت، نقش جان‌پناه را برای پنجره‌ها خواهد داشت.
نصبی سریع با استفاده از چسب و گیره دارد.

طراحی سایت