• شماره تماس: 26405898 | 22901979
  • ایمیل ما: Sales@chehelsoton-panjere.com
 

ماشین آلات تولید شیشه دوجداره

ماشین آلات تولید شیشه دوجداره ( double glazing production line)

خط تولید و ماشین آلات تولید شیشه دوجداره شامل انواع ماشین آلات مدرن خط شستشو و پرس تمام اتوماتیک ، ماشين برش و خم اسپيسر ، ماشين چسب بوتيل ، ماشين گاز آرگون پرکن ، ميز چرخان ، ماشین پرکن تمام اتوماتیک نم گیر ، ماشين چسب پلي سولفايد ، اسپیسر خم ، شستشو مکانیزه، گاز پر کن دیجیتالی ، پرکن سیلیکاژل اتوماتیک و … می باشد.

ماشین شستشوی شیشه دوجداره

ماشین شستشوی شیشه دوجداره دارای فرچه ی مخصوص برای شستشوی شیشه های رفلکس، چرخنده های حرکت دهنده شیشه با قابلیت کنترل سرعت حرکت غلطک می باشد.

ماشین شستشوی شیشه دوجداره

میز پرس شیشه دوجداره

میز پرس شیشه دوجداره ، شیشه های دوجداره تک تک روی دستگاه قرار می گیرد سپس با یک پدال بصورت پنوماتیک پرس می گردد این دستگاه شیشه دوجداره باعث می گردد که گازآرگون درون شیشه به هیچ عنوان خارج نشود . از مزایای این دستگاه سهولت کار ، مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی و وزن سبک دستگاه می باشد.

میز پرس شیشه دوجداره

میز برش شیشه دوجداره

میز برش شیشه دوجداره و میز برش دیجیتال شیشه دوجداره امکان خم شدن به حالت عمودی برای جای گذاری شیشه می باشد میز برش شیشه دوجداره دارای سیستم تغییر جهت با کنترل پانوماتیک می باشد. میز برش دوجداره برای جلوگیری از زنگ زدگی و خراشیدگی بدنه ، با رنگ کوره ای رنگ آمیزی شده است .

میز برش شیشه دوجداره
میز برش شیشه دوجداره

ماشین چسب بوتیل شیشه دوجداره

ماشین چسب بوتیل شیشه دوجداره دارای سیستم محافظ حرارت برای محیط های گرم وسرد می باشد و دارای قابلیت تنظیم ضخامت بوتیل زنی اسپیسر ، ماشین چسب بوتیل شیشه دوجداره برای جلوگیری از زنگ زدگی و خراشیدگی بدنه، با رنگ کوره ای، رنگ آمیزی شده است. تنظیم سرعت در صورت درخواست .

ماشین چسب بوتیل شیشه دوجداره

ماشین گاز آرگون پر کن شیشه دوجداره

ماشین گاز پرکن شیشه دوجداره جهت وارد کردن گازآرگون به شیشه های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه فول اتومات و فول تاچ می باشد و دارای دقت بالای می باشد. دستگاه گاز پرکن شیشه دوجداره دارای ۱۰ خروجی می باشد که باعث می گردد قابلیت زدن گاز به صورت هم زمان به یک الی ده شیشه دوجداره صورت پذیرد.

ماشین گاز آرگون پر کن شیشه دوجداره

ماشین پرکن تمام اتوماتیک نم گیر شیشه دوجداره

ماشین نم گیر شیشه دوجداره دارای حجم مخزن ۲۵ کیلوگرمی مواد می باشد ماشین نم گیر شیشه دوجداره امکان پر کردن همزمان بیش از یک پروفیل عمل پر کردن مواد در پروفیل را دارد و به وسیله سیستم ویبراتور پانوماتیک انجام می شود. ماشین نم گیر شیشه دوجداره برای جلوگیری از زنگ زدگی و خراشیدگی بدنه، با رنگ کوره ای، رنگ آمیزی شده است.

ماشین پرکن تمام اتوماتیک نم گیر شیشه دوجداره

ماشين چسب پلي سولفايد شیشه دوجداره

ماشين چسب پلي سولفايد شیشه دوجداره
طراحی سایت