پارتیشن آلومینیومی

سیستم های پارتیشن بندی آلومینیومی (Aluminum partition)

پارتیشن بندی در عین زیبایی، بهترین، سریع ترین و آسان ترین راه برای استفاده بهینه از فضای در دسترس است. سیستم پارتیشن بندی آلومینیومی از مستحکمترین سیستمهای پارتیشن بندی می باشد وقابلیت نصب کرکره قابل کنترل بین جداره های شیشه آن نیز وجود دارد.

انواع پارتیشن بندی آلومینیومی

  • پارتیشن آلومینیوم تک جداره

در پارتیشن آلومینیوم تک جداره از آلومینیوم به عنوان فرم و اسکلت بندی استفاده میشود و از MDF و شیشه به عنوان پرکننده استفاده میشود قطر این نوع پارتیشن حدود ۴ تا ۶ سانتیمتر می باشد و عرض و ارتفاع آن هم بسته به محیط قابل اجرا می باشد. از مزایای این نوع پارتیشن نقل و انتقال آسان و تغیرات سریع وهمچنین قیمت مناسب آن می باشد.

  • پارتیشن آلومینیوم دوجداره

يكي از بزرگترين مزيتهاي اين نوع از پارتيشن بندی آلومینیوم ، قابليت نقل و انتقال آسان به علت دارا بودن مكانيزم easy fiting آن مي باشد.

مشخصات كلی پارتیشن بندی آلومینیومی

  • پانل هاي اصلي اين پارتيشن بندی آلومینیومی بصورت فريم روكار مي باشد.
  • امكان نصب پرده هاي كركره اي ولوم دار در جدار مياني اين پارتيشن بندی آلومینیوم فراهم است
  • شيشه هاي اين پارتيشن بندی آلومینیوم در سه گروه: شيشه سند بلاست،شيشه سكوريت و شيشه معمولي قابل اجراست
  • قابليت نصب درب هاي تمام چوب، شيشه و تركيبي ووجود دارد.(بدون محدوديت ارتفاع)
  • يونيتهاي اين پارتيشن بندی آلومینیوم در ارتفاع هاي تا زير سقف قابل اجرا هستند.
  • به دليل استفاده از شيشه در پانل هاي مياني، امكان اجراي آرم و طرح بصورت سند بلاست نيز ميسر مي باشد.
پارتیشن دوجداره آلومینیومی
پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن اداری با قاب آلومینیومی

طراحی محیط کار یک عامل تاثیر گذار در بهره‌وری نیروی انسانی است.
استفاده از پارتیشن اداری در طراحی فضای اداری باعث انعطاف‌پذیری فضا می شود.
کنترل سر وصدای محیط کار، زیبایی و داشتن همزمان محیطی با فضای کاری باز و فضایی نسبتا خصوصی از جمله ویژگی‌های پارتیشن اداری است.

یکی از خدمات شرکت چهلستون اجرای پارتیشن‌های اداری است.سیستم پارتیشن آکپا دارای قابلیت‌های مختلفی از جمله؛ عایق مناسب برای صدا، نصب در و پنجره در سیستم، نصب شیشه ۴mm تا ۱۰mm،نصب شیشه یک طرفه و دوطرفه، نصب پرده کرکره در بین شیشه‌ها، نصب ورق آلومینیومی وMDF 10mm – 4mm، نصب کنج زوایای ۹۰ درجه دوطرفه،سه طرفه و چهارطرفه، نصب دیواره‌های قوس‌دار، نصب داکت و آبرو از پایین دیواره پارتیشن و قابلیت انتقال کابل الکتریکی و نصب پریز و کلید است.

پارتیشن اداری با قاب آلومینیومی

سفارش و خرید پارتیشن آلومینیوم با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی پارتیشن بندی آلومینیوم در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مطالب کلیدی

پارتیشن آلومینیومیپارتیشن اداریپارتیشن upvcپنجره آلومینیومی پنجره دوجداره اطلاعات در مورد پنجره دوجدارهاطلاعات در مورد پنجره upvcبهترین پنجره برای ساختمانبهترین پنجره دوجداره ایرانیپنجره با شیشه دوجدارهپنجره با یراق ترکپنجره با یراق استانداردپنجره آلومینیومی دوجداره عایق صوتیپنجره با نهایت صداگیرینمایندگی پنجره دوجدارهاطلاعات پنجره دوجدارهاطلاعات شیشه دوجدارهاطلاعات پنجره آلومینیومیقیمت پنجره دوجداره عایق صوتیقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره آلومینیومیاطلاعات پنجره دوجداره اطلاعات پنجره upvcبهترین برند پنجره یو پی وی سیپنجره با یراق استانداردپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیلپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره

طراحی سایت