• شماره تماس: 26405898 | 22901979
  • ایمیل ما: Sales@chehelsoton-panjere.com
 

یراق آلات درب و پنجره آلومینیومی

یراق آلات درب و  پنجره آلومینیومی (Aluminum window hings)

یراق آلات درب و پنجره دو جداره آلومینیومی یراق آلات مستقیما به خود فلز آلومینیوم متصل هستند وبا تکيه بر چند اتصال رايج به خصوص يراق آلات پيچ و پرچي و همچنين پانچ با استفاده از لقمه‌هاي توپر آلومینیومی قدرت اتصال پنجره آلومینیومی به نحوي فوق‌العاده بالاست.

یراق آلات آلومینیومی ابزارهای کوچک و بزرگی هستند که در صنعت ساختمان سازی از آن استفاده می شود و باعث امنیت در ساختمان ها وجود و کاربرد یراق آلات آلومینیوم می باشد.که با نصب شدن به درب و پنجره آلومینیومی باعث باز شدن و یا بسته شدن درب یا پنجره می شوند. یراق آلات آلومینیومی خوب به محصولاتی گفته می شود که دارای کیفیت قابل قبولی بوده و در تولید آن از جنس های مرغوب استفاده شود و اینکه وجود آن باعث شود باز و بسته کردن در و پنجره به راحتی انجام شود و مشکلی پیش نیاورد.و در طول زمان یراق الات آلومینیومی کارایی خود را از دست ندهد.

شرکت درب و پنجره دوجداره چهلستون تامین انواع یراق آلات و بازشو های درب و پنجره های آلومینیومی را با کیفیت و قیمت مناسب از برندهای معتبر بین المللی و با کیفیت محصولات اقدام مینماید.

یراق آلات درب و پنجره دوجداره یکی از مهم‌ترین اجزای درب و پنجره دوجداره به شمار می‌روند.یراق‌آلات درب و پنجره دوجداره دارای تنوع مناسبی هستند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و کاربرد مکان استفاده از آن، یراق‌آلات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

طراحی سایت