کرتین وال آلوتک

سیستم کرتین وال

در سيستم کرتين وال به‌دليل استفاده از پروفيل‌های آلومينيومی با سطح مقطع مختلف نمای کرتين وال به تنهايي قابليت ايستايي بالايي داشته و به اصلاح Self support می‌باشد و احتياجی به سازه نگهدارنده جداگانه‌ای ندارد مگر در شرايط خاص که پروفيل آلومينيومی ممان اينرسی و خمشی لازم را دارا باشد و به‌وسيله استيل/فولاد تقويت می شود. (Rein-Force system)

کرتین وال ها در واقع شاسی‌ها و لامل‌هایی هستند که در اطراف پروژه قرار می گیرند و شیشه‌هایی که به‌عنوان نمای ساختمان قرار است جای بگیرند، به جای اینکه روی خود ساختمان نصب شوند روی سازه کرتین وال نصب می‌شوند. از این رو وزن وارده بر ساختمان کاهش می‌یابد.

سيستم نمای کرتين وال کاست دار سيليکونی F50

در سيستم نمای کرتين وال کاست دار سيليکونی F50 فريم ها در داخل سيستم کرتين وال می ماند و به طوری که قابل مشاهده نباشد توسط يک چسب سيليکونی به شيشه ها ثابت ميشوند. زمانی که از بيرون اين نما را مشاهده می کنيم فقط پوشش شيشه ای قابل رويت است و در درزها با استفاده از اجرای (EPDM) ظاهری عميق ايجاد شده است. هنگامی که گزينه بازشو پنهان ترجيح داده می شود، به دليل اينکه پروفيل های ثابت و پروفيل های بازشو يکسان هستند، يکپارچگی ظاهری هم در داخل بنا و هم در خارج آن ايجاد می شود.

پروفيل های ترنزوم و موليون که ضخامت های آنها ۲ ميليمتر و ۱٫۴ ميليمتر است و ابعاد آنها از ۳۵ ميلیمتر تا ۱۹۵ ميليمتر متغير است که باعث  ايجاد  طيف گسترده ای از سيستم های قابل اجرا  و حالت های مطلوب استاتيکی شده است. به دليل طراحی عالی پروفيل ها، تمامی سيستم های حامل هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی قابل استفاده و اجرا است. از آنجايی که تمامی پروفيل ها و اتصالات آنها به صورت مشترک در سيستم های مختلف قابل استفاده است، از اين جهت مزيت زيادی در رابطه با انبار کردن محصولات دارد.

سيستم نمای کرتن وال کلاسيک فيس کپ (کاور دار) F50

در سيستم نمای کرتن وال کلاسيک فيس کپ (کاور دار) F50 هنگامی که از بيرون به اين نما نگاه ميکنيم، پنجره ها در درون يک قاب به نظر ميرسند. تفاوت اين پنجره ها با پنجره های نمای سيليکونی و کاست داراين است که پروفيل های آلومينيومی که روی شيشه ها می آيند مانند يک درپوشش (کاور-فريم-رويه-سرپوش) ديده می شود. هنگامی که قسمتی از بنا به صورت بازشو باشد، اجرای بازشو به وسيله پروفيل های مخصوص طوری انجام می شود که از بيرون نما قابل رويت نباشد. درپوش های صاف و گرد و بيضی شکل(بادامی) به نمای ساختمان شما جلوه هايی متفاوت خواهد بخشيد.

پروفيل های ترنزوم و موليون که ضخامت های آنها ۲ ميليمتر و ۱٫۴ ميليمتر است و ابعاد آنها از ۳۵ ميليمتر تا ۱۹۵ ميليمتر متغير است، باعث  ايجاد  طيف گسترده ای از سيستم های قابل اجرا  و حالت های مطلوب استاتيکی شده است. به دليل طراحی عالی پروفيل ها، تمامی سيستم های حامل هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی قابل استفاده و اجرا است. از آنجايی که تمامی پروفيل ها و اتصالات آنها به صورت مشترک در سيستم های مختلف قابل استفاده است، از اين جهت مزيت زيادی در رابطه با انبار کردن محصولات دارد.

سيستم نمای کرتن وال کلاسیک نیمه فیس کپ F50

منطق سيستم نمای کرتن وال کلاسیک نیمه فیس کپ F50 شبيه به سيستم کلاسيک فيس کپ F50 است، با اين تفاوت که در اين سيستم در نمای خارجی بنا فقط يکی از درپوش های افقی و يا عمودی قابل استفاده است. در درزهايی که درپوش ندارند، بنا به درخواست می توان از لاستيک و يا چسب سيليکونی استفاده کرد. با انتخاب درپوش های مختلف در اشکال صاف، گرد و بيضی می توان حال و هوای ديگری به نمای ساختمان بخشيد.

کرتين وال فريم لس کلاسيک  F50

زمانی که کرتين وال فريم لس کلاسيک  F50 از بيرون به نمای این سیستم نگاه کنيم، پروفيل های آلومينيومی ديده نمی شوند و نمايی تمام شيشه ديده می شود. پروفيل های مخصوص اسپيسر شيشه ۲جداره توسط چسب مخصوص به شيشه متصل می شود و از طريق پروفيل های رابط از بيرون به پروفيل های حامل ثابت می شود. در صورت نياز، هر کدام از پنل های شیشه ای، به صورتی که بازشو بودن ان از بيرون قابل ديدن نباشد، می تواند به صورت بازشو پنهان درآيد.

پروفيل های ترنزوم و موليون که ضخامت های آنها ۲ ميليمتر و ۱٫۴ ميليمتر است و ابعاد آنها از ۳۵ ميليمتر تا ۱۹۵ ميليمتر متغير است، باعث  ايجاد  طيف گسترده ای از سيستم های قابل اجرا  و حالت های مطلوب استاتيکی شده است. به دليل طراحی عالی پروفيل ها، تمامی سيستم های حامل هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی قابل استفاده و اجرا است. از آنجايی که تمامی پروفيل ها و اتصالات آنها به صورت مشترک در سيستم های مختلف قابل استفاده است، از اين جهت مزيت زیادی در رابطه با انبار کردن محصولات دارد.

کرتین وال انرژی (عایق بندی بالا) F50

کرتین وال انرژی (عایق بندی بالا) سری جدید کرتین وال F50   انرژی هستند که از لحاظ عایق بندی در بالاترین سطح استانداردهای جهانی میباشد و شما در این سری میتوانید کرتین وال خود را به صورت فیس کپ ، نیمه فیس کپ و سیلیکونی اجرا نمایید .از آنجا که آگاهی از محیط زیست و مسائل مربوط به صرفه جویی در انرژی روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند ، خواص عایق حرارتی F50 – ENERGY در سطح بالایی حفظ شد. اگرچه آلومینیوم از نظر ساختار یک ماده سرد و سخت است ، اما اکنون می توان با تنوع در حال توسعه مواد ، روش های طراحی و فن آوری ، آن را به یک ساختار بسیار عایق تبدیل کرد.  F50 ENERGY  به گونه ای طراحی شده است که کاملاً مطابق با نیازهای امروزی باشد. علاوه بر عملکرد بالای نفوذ ناپذیری حرارتی و هوایی در آب ، گزینه های استفاده گسترده و ویژگی های تولید آسان از جنبه های برجسته سیستم است.

F50 ENERGY به عنوان مفهوم کلی سیستم به راحتی قابل توسعه است. به این ترتیب ، راه حل های جدیدی که باید اضافه شوند می توانند به سرعت با سیستم سازگار شوند.

لوازم جانبی سیستم F50 – Energy تا آنجا که ممکن است استاندارد شده است. در نتیجه این لوازم جانبی که از تنوع و کاربرد متفاوتی برخوردار هستند و در عین حال با تمامی سری های پروفیل های این شرکت سازگاری دارند .

سیستم کرتین وال تقویت شده CT68

سیستم کرتین وال تقویت شده CT68 را معمولاً در نماهای فضاهای بزرگ و وسيع و با ارتفاع زياد مانند مغازه ها، ويترين ها، شوروم ها و… استفاده می شود. ويژگی های اين سيستم شبيه به سيستم فيس کپ – نيمه فيس کپ و کاست دار و فريم لس است. علاوه بر اين به دليل اينکه آلومينيوم مصرفی بسيار کم است، از نظر اقتصادی بسيار مقرون به صرفه است.

سیستم کرتین وال تقویت شده CT94

سیستم کرتین وال تقویت شده CT94 معمولاً در نماهای فضاهای بزرگ و وسيع و با ارتفاع زياد مانند مغازه ها، ويترين ها، شوروم ها و… استفاده می شود. ويژگی های اين سيستم شبيه به سيستم فيس کپ – نيمه فيس کپ و کاست دار و فريم لس است.علاوه بر اين به دليل اينکه آلومينيوم مصرفی بسيار کم است، از نظر اقتصادی بسيار مقرون به صرفه است.

سیستم نورگیر سقفی SKY50

سیستم نورگیر سقفی SKY50 می تواند مشکل نورگيری در بسياری از بناها را حل کند. به طور عمده در هتل ها، بيمارستان ها، مدرسه ها، مراکز خريد، استخر های رو بسته و سالن های ورزشی و سازه هايی شبيه به اينها ، مورد استفاده قرار می گيرد. در اين سيستم در صورت نياز، می توان برای تخليه دود يا هوادهی بازشو طراحی کرد. اين سيستم راه حل تزيينی بسيار خوبی برای فضاهای بازی است که نيازی به سيستم تقويت شده فولادی ندارند. پروفيل های سيستم حامل از طريق کانال های کندنس موجود در داخل خود، آب حاصل از بخار درون فضا و بخار ايجاد شده بر روی شيشه های داخلی را به بيرون از سيستم هدايت می کند.

سيستم نورگیرسقفی SKY78

سيستم نورگیرسقفی SKY78  بطور عمده بر روی سيستم های حامل (آهنی-فولادی) و در فضاهای باز وسيع استفاده می شود. در اين سيستم در صورت نياز، می توان برای تخليه دود يا هوادهی بازشو طراحی کرد. پروفيل های سيستم حامل از طريق کانال های کندنس موجود در داخل خود، آب حاصل از بخار درون فضا و بخار ايجاد شده بر روی شيشه های داخلی را به بيرون از سيستم هدايت می کند.

طراحی سایت